• Gold: 1799.3$
  • indx: 1,812,830
  • oil: 43.27$
رشد محسوس درآمد های سپ
رشد محسوس درآمد های سپ
شناسه مطلب : 7481
تاریخ انتشار : 1399/04/10 ساعت : 09:36

پس از رشد درآمد‌های حاصل از موبایل و فعالیت‌های اینترنتی در در ماه‌های اخیر، درآمد‌های حاصل از ارائه خدمات کارتخوان در خرداد ماه از رشد محسوسی برخوردار بوده است.
به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از رشد نامحسوس درآمد‌های شرکت سامان کیش در اردیبهشت ماه آن هم پس از پشت سر گذاشتن دو ماه دشوار در شرایط کرونایی در فروردین و اسفند ماه سال ۱۳۹۸، اکنون شاهد افزایش مجدد درآمد‌های این شرکت در خرداد ماه هستیم.
رشد درآمد‌های حاصل از موبایل و ارائه خدمات حاصل از کارتخوان در خرداد در مقایسه با اردیبهشت ماه سال جاری از مهمترین نکات گزارش منتشر شده این شرکت است.

همانگونه که در جدول فوق نیز مشاهده می‌شود، پس از رشد درآمد‌های حاصل از موبایل و فعالیت‌های اینترنتی در در ماه‌های اخیر، درآمد‌های حاصل از ارائه خدمات کارتخوان در خرداد ماه از رشد محسوسی برخوردار بوده است.

با این وجود افت چشمگیر تعدد تراکنش‌های خرید و استقبال مردم از خرید‌های عمده در ماه‌های اخیر و پس از شیوع کرونا، افزایش نرخ ارز در سال گذشته و افزایش هزینه‌های خرید دستگاه‌های پوز جدید و همچنین هزینه‌های استهلاک شاید از اصلی‌ترین دغدغه‌های این روز‌های سهامداران شرکت‌های پرداخت الکترونیک باشد. 

 

نظرات کاربران

loader
هابیت سرمایه در یک نگاه